سئو سایت (SEO)

سئو سایت (seo) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
سئو سایت

سئو سایت (SEO) چیست؟

سئو سایت (Search Engine Optimization):

 

سئو یعنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو در انگلیسی به اختصار به آن SEO گفته می‌شود.

سئو مجموعه‌ای از فرآیندها و استاندراد‌ها است، که به منظور ارتقا و افزایش رتبه سایت بروی آن انجام می‌شود. موتورهای جستجو سایت‌ها را از لحاظ کدنویسی و محتوی آنالیز می‌کنند و سایت‌های را به کاربران پیشنهاد می‌کنند که اولا معتبر باشند و ثانیا مرتبط‌ترین محتوی را داشته باشند.

مردم جهان روزانه بین ۶ تا ۷ میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند. این موضوع اهمیت سئو را نشان می دهد.

سئو باید منطبق با استانداردهای گوگل باشد:

طراحی وب‌سایت طبق استانداردهای گوگل، فاکتوری مهم برای بالا بردن رتبه و افزایش ترافیک سایت به حساب می‌آید. گوگل پراستفاده‌ترین موتور جستجو در دنیا است.

زمانی که یک سایت با آخرین تکنولوژی و بر اساس استانداردهای سئو طراحی شود، بدون شک در رتبه‌ بالای سرچ قرار می‌گیرد. از دید موتورهای جستجو این سایت معتبر به حساب می‌آید و کاربران را به آن هدایت می‌کند.

خدمات سئو و افزایش رتبه سایت با سئو
بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت با سئو

خدمات سئو

شرکت هوروش پارس ارائه خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت
سئو سایت و بهینه سازی سایت
هوروش ارائه دهنده سئو و بهینه سازی سایت
سئو سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو:

 

علاوه بر زیبایی و کاربر پسندی سایت، مقوله سئو برای موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد. کسی که از طریق سرچ گوگل وارد سایت شما می‌شود، در مقایسه با کسی که برای بازاریابی به سراغ او رفته‌ اید، هزینه‌ی کمتری خواهد داشت.

سئو سایت فرآیند ساده ‌ای نیست که به راحتی پیاده ‌سازی شود. این کار نیازمند دانش به روز، علم پیش زمینه ‌ای و صبر دارد. برای این که سایت یک کسب و کار در بازار رقابتی امروزی در صدر باشد، نیاز به سئو موفق و مستمر دارد.

نمی‌توان برای مقطعی سئو سایت را انجام داد و آن را فراموش کرد. در این صورت در مدت کوتاهی رتبه سایت شما افت کرده و از صفحات اول خارج می‌شوید.

در بازار رقابتی امروزی، روزانه میلیون ها کاربر از طریق سرچ به دنبال پاسخ پرسش ها و نیازهایشان هستند.

اگر شما دارای وب سایت یا فروشگاه آنلاین هستید، سئو می تواند به رشد کسب و کار شما کمک بزرگی کند.

ما در هوروش پارس برای بهینه‌سازی ابتدا رقبای شما را آنالیز می‌کنیم و با استفاده از تاکتیک‌های سئو، کلمه‌های کلیدی را پیدا می‌کنیم. سپس با تعیین زمان و انجام روش‌های استاندارد، سایت شما را در صفحات اول گوگل قرار خواهیم داد.

به کمک سئوی حرفه‌ای و اصولی، با گذشت زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای وب‌سایت شما قائل می‌شوند. این فرآیندها نرخ بازدید سایت شما را به صورت کاملاً ارگانیک افزایش می‌دهند.

الگوریتم‌های موتورهای جستجو مدام تغییر می‌کنند. محتوی مرتبط و درست برای موتورهای جستجو بسیار با اهمیت است. برای این که یک سایت به کاربر معرفی شود باید محتوی خاص، و مفید داشته باشد.

زمانی‌که رتبه سایت با سئو حرفه‌ای در نتایج جستجو بالا بیاید، آن وقت بازدید سایت بیشتر می‌شود. وقتی شما در صفحه اول جستجو باشید، به این معنی است که مخاطبین بیشتر و در نتیجه مشتریان بیشتری خواهید داشت.‌

تعدادی از مشتریان سئو