سئو سایت عکاسی

Alma Shirkhan ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ 0 Comments

سئو سایت عکاسی

همیشه نوشتن درباره‌ی سئو آسان‌تر از انجام دادن خودش بوده

سئو هر سایتی با سایت‌های دیگر متفاوت است!

اما سئو سایت عکاسی از جمله سئوهای متفاوت با اکثر سایت‌هاست! چون این‌جا دیگه همه‌ی حواس‌ها به عکس‌هاس، نوشته‌ها معنایی ندارند و عکس‌ها حرف اول را می‌زنند.

هوروش می‌تواند با کمک متخصصان خود در زمینه سئو به عکاسان عزیز کمک کند تا وب‌سایت خود را در کلمه‌های کلیدی مرتبط، به صفحه اول گوگل برساند.

با سئو عکساتون رو به نمایش بگذارید!

معمولا عکاسان به تنهایی کار می‌کنند و در جایی به شکل ثابت مشغول کار نیستند.

یک وب‌سایت می‌تواند فعالیت هنری و تجاری آن‌ها را به خوبی در فضای آنلاین به نمایش گذارد و از این طریق می‌توانند مشتریانی نیز برای خود پیدا کنند. از این رو داشتن یک وب سایت برای عکاسان، خیلی مفید خواهد بود. اما یک سایت به خودی خود نمی‌تواند در صفحه اول قرار گیرید، با سئو میتوانید سایتتتون را در صفحه یک گوگل قرار دهید و در نهایت به درآمد بیشتر برسید.

عکاسی، هنر ثبت لحظات است.

عکاسی، هنر ثبت لحظات است.

افزودن محتوای متنی

تولید محتوا یکی از ابتدایی‌ترین کارهایی است که باید برای سئو انجام داد.

همان‌طور که در مقالات قبل گفتیم محتوا می‌تواند شامل متن، عکس و یا حتی ویدئو باشد، اما از دید موتورهای جست و جو محتوای متنی بهترین و ارزشمند‌ترین نوع محتواست.

این محتوای سایت است که موضوع را به موتور‌های جست و جو اعلام می‌کند. برای سایت‌های عکاسی نیز استثنایی وجود ندارد و عکاسان هم باید محتوای متنی کافی برای معرفی هر صفحه را تامین کنند. حتی با توضیحات کوتاهی درباره عکس مانند مکان آن، مدل‌های موجود در عکس و نوع دوربین آن می‌توانید یک محتوای متنی تولید کنید.

نوشتن پست در قسمت وبلاگ

وجود یک وبلاگ در سایت یکی از کار‌های مورد علاقه گوگل است!

داشتن وبلاگ در هر سایتی می‌تواند در سئو سایت تاثیر گذار باشد و با استفاده از کلمات‌کلیدی در نوشته‌های جدید می‌توان به صفحات دیگر لینک داد و لینک‌های داخلی بیشتری در سایت ایجاد کرد که در نتیجه این کارها سئو سایت بهبود می‌یابد. در آخر اگر پست‌های سایت عکاسی شما جذاب باشد، آن‌ها به وبلاگ شما بک لینک خواهند داد و افزایش تعداد بک لینک‌ها موجب بهبود رتبه سایت عکاسیتان می‌گردد.

سئو سایت عکاسی

سئو سایت عکاسی

سرعت سایت عکاسی

از مهم‌ترین نکات در سئو سایت عکاسی، سرعت سایت است.

بارگذاری عکس‌ها به دلیل حجم بالای آن‌ها، معمولا کند‌تر است و به همین دلیل سرعت سایت عکاسی یک معضل محسوب می‌شود. از آن‌جایی که سرعت سایت پارامتر مستقیم در سئو سایتها محسوب می‌شود، حل مشکل سرعت سایت‌های عکاسی کاملا در اولویت است.

به دنبال دیده شدن در صفحه اول گوگل هستید؟

ما به شما کمک می‌کنیم تا در صفحات اول گوگل دیده شوید.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱-۲۶۲۱۰۵۱۷

نسخه موبایلی سایت  را فراموش نکنید!

این روزها، از کوچیک تا بزرگ همه یک موبایل دست گرفتند و این سایت و اون سایت رو می‌گردند!

بنابراین نسخه موبایلی سایت عکاسی خیلی مهم است.

هم چنین وجود یک نسخه انعطاف پذیر با دکمه‌های مناسب و تصاویر جذاب در نسخه موبایلی سایت می‌تواند کاربران بیشتری به سمت شما جذب کند.

در نهایت این نکته را باید در نظر گرفت که این کاربران هستند که باید شما را بپسندد، پس وجود عکس‌های خاص و جذاب در یک سایت عکاسی از مهم‌ترین نکات برای جذب کاربران است.

وجود یک گالری زیبا و دسترسی آسان به بخش‌های مختلف سایت، تاثیر فراوانی در سئو سایت عکاسی دارد و موجب افزایش رضایت مخاطبان می‌شود.

در صورتی که قصد سئو سایت عکاسی خود را دارید

می‌توانید با ما تماس بگیرید تا با استفاده از خدمات ما، سایت خود را به رتبه یک گوگل برسانید.

AboutAlma Shirkhan
قدرت تخیل بالا و علاقه شدید به نوشتن! دو عامل اصلی که باعث شد شروع به وبلاگ نویسی کنم. حالا شانس این رو دارم که تو هوروش تولید محتوا کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *