چهار فاجعه در سئو

Alma Shirkhan ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ 0 Comments

انسان جایزالخطاست!

درسته هر انسانی ممکن در روز چندین بار مرتکب اشتباه بشه اما همه ی این اشتباهات قابل جبران هستند؟

یک جراح مغز رو تصور کنید! کوچک ترین اشتباه کافی تا اون بیمار زیر تیغ جراحی جان به جان آفرین تسلیم کنه!

در برخی از مشاغل جایی برای خطا وجود نداره و هیچ خطایی جایز نیست، اشتباهات سئو هم  همین طور خطرناکه اما نه برای جان انسان بلکه برای کسب و کار! در این مقاله با چند اشتباه رایج و خطرناک در این زمینه آشنا میشیم که ممکنه باعث نابودی کسب و کارتان بشه، پس اگر دوست ندارید سایتتون رو به خاطر اشتباهات سئو از دست بدید حتما در ادامه با ما همراه باشید.

اگر خودتون تسلطی به  این کار ندارید اصلا سراغ این کار نرید چون یک خطای بزرگه و ممکن داور یک پنالتی به نفع گوگل بگیره و این یعنی یک شکست بزرگ! یک سئوکار باید دانش تخصصی داشته باشه تا بتونه بدون ایجاد مشکل رتبه سایت رو ارتقا بده و از بروز خطاهای احتمالی جلوگیری کنه. پیشنهاد میکنم سئو سایت خودتون رو دست کم نگیرید و این کار رو به عهده ی یک سئو کار حرفه ای بسپارید تا با اطمینان کامل و بدون ترس از نابودی سایت خودتون با خیال آسوده به کار خودتون ادامه بدید!

در ادامه به اشتباهات رایج در سئو اشاره شده تا از بروز خطاهای احتمالی جلوگیری کنیم

دقت در انتخاب کلمات کلیدی

خب همه می دونیم که در ابتدا باید به سراغ انتخاب کلمات کلیدی رفت! همان طور که از اسمش هم پیداس هر کدوم ازاین کلمات می تونه کلید درهای موفقیت باشه. انتخاب درست و مناسب این کلمات کمک زیادی می کنه تا سایت به موفقیت برسه، اما اگر کلمه کلیدی درستی انتخاب نشود بقیه مراحل هم آن طور که باید به نتیجه نمی رسد.

پس برای این که دچار مشکل نشید حتما از ابزار های آنلاین برای انتخاب کلمات کلیدیتون استفاده کنید.

عدم رعایت سئو داخلی یا همان On-Page SEO

درسته که میشه به سئو خارجی به عنوان راه حلی مقطعی نگاه کرد اما هدف از سئو سایت به سود رسیدن و ماندگار شدن در کسب‌و‌کار است پس برای این که سایت ما به عنوان سایتی محبوب در نظر کاربران و هم چنین گوگل شناخته شود، باید سئو داخلی را هم رعایت کنیم و فقط به لینک‌سازی اکتفا نکنیم.

محتوای سایتت رو به روز رسانی کن!

تصور کنید سایت شما بعد از گذشت چند ماه و انتخاب کلمات کلیدی مناسب و کلی تلاش و رقابت با بقیه سایت ها به صفحه اول و خط یک رسید! خب! حالا باید چکاری انجام داد؟ رسیدن به این جایگاه کافیه؟! موتورهای جست و جو تا ابد ما رو در خط یک نشان خواهند داد؟! نه خیر، رقابت همچنان باقیست!

این فقط شما نیستید که به خط یک صفحه اول علاقه دارید. پس در واقع کار شما برای رسیدن به جایگاه خوب در میان نتایج گوگل تازه شروع شده. باید مطالب سایت را به‌روز‌رسانی کنید و در صورت نیاز، لینک‌سازی خارجی خود را گسترش دهید.

عجله کردن ممنوع

اگر قصد دارید با سئو سایت خودتون رو بهینه سازی کنید از همین اول بدونید که باید صبر ایوب داشته باشید!

اگر عجله دارید و فکر میکنید نمی تونید صبر کنید پیشنهاد می کنم اصلا سراغ سئو نرید. سئو یعنی داشتن یک صبر فولادین و یک حوصله ی محشر! پس اگر دوست دارید با سئو در صفحه اول بمانید عجله نکنید چون شما به یک بازه زمانی چند ماهه احتیاج دارید و سئو کار یکی دو روز نیست.

AboutAlma Shirkhan
قدرت تخیل بالا و علاقه شدید به نوشتن! دو عامل اصلی که باعث شد شروع به وبلاگ نویسی کنم. حالا شانس این رو دارم که تو هوروش تولید محتوا کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *