هزینه های گوگل ادوز

Alma Shirkhan ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ 0 Comments

هزینه ها در گوگل ادز چگونه است؟!

هر زمان که اسم تبلیغات به گوشمون می خوره اولین چیزی که به یاد میاریم هزینه هاست!

وقتی محصولی یا خدماتی برای فروش داریم طبیعتا برای دیده شدن آن ها نیاز به تبلیغات داریم و این تبلیغات ها هم هزینه بر! اصولا هزینه ی تبلیغات های مختلف به این شکل هست که با پرداخت یک مبلغ مشخص تبلیغات برای همه نمایش داده میشه! اما ممکن فقط یک عده ی مشخصی این تبلیغات ها رو ببیند و در واقع تاثیر چندانی بر فروش و دیده شدن شما نداشته باشه!

خبر خوشحال کننده این است که در تبلیغات گوگل نمایش تبلیغ هیچ هزینه ای ندارد و هزینه ها فقط برای هر کلیک روی متن تبلیغ شما محاسبه می شود. پس می تونید با خیال راحت تبلیغات خودتون رو به گوگل بسپارید و مطمئن باشید که تبلیغ شما به صرفه است. اگر می خواهید خودتان تبلیغ گوگل را مدیریت کنید، نحوه کار با آن را بیاموزید. در غیر این صورت، حتما تبلیغات خود را به یک آژانس مطمئن بسپارید.

البته، بگذارید روی دیگر سکه را هم ببینیم. در صورتی که تبلیغات گوگل شما به درستی مدیریت نشود، ممکن است تمام هزینه شما بابت تبلیغات به ضرر تبدیل شود. پس باید مطمئن شوید که تبلیغ خود را به بهترین شکل تنظیم می‌کنید.

تصویر مرتبط

 

سقف بودجه تبلیغاتی روزانه را مشخص کنید!

از همه مهم تر این که در  Google AdWords شما می‌توانید سقف بودجه ی تبلیغاتی روزانه را مشخص کنید.

همچنین شما می‌توانید قیمت تک تک کلمات را هم به صورت دستی و با میل خودتان تعیین کنید و مطمئن شوید که بابت هر کلیک، هزینه ی معقولی پرداخت می‌کنید. این قابلیت‌ها به شما کمک می‌کند که به بهترین شکل پول خود را مدیریت کنید و مطمئن شوید که هیچ هزینه‌ای هدر نرفته است. بنابراین مهم نیست چقدر بودجه داشته باشید. چه ۱۰ درهم داشته باشید و چه ۱۰۰۰ درهم، می‌توانید متناسب با همان بودجه تبلیغ کنید.

البته اگر شما وقت آن را نداشته باشید که برای هر کدام از کلمات خود قیمت‌گذاری کنید، می‌توانید به گوگل بگویید که این کار را برای شما به صورت اتوماتیک انجام دهد. بحث هزینه‌ها در گوگل بسیار حساس است و توصیه می‌کنیم اگر بر تبلیغات گوگل ادز مسلط نیستید، از مدیریت شخصی صرف‌نظر کنید و تبلیغات خود را به آژانس‌های متخصص بسپارید.

در آخر، این رو فراموش نکنید که گوگل سرویس تبلیغاتی خود را در ایران تحریم کرده پس حواستون باشه چون کوچک ترین اشتباه شما در پرداخت و مسائل مالی ممکن است منجر به مسدود شدن حساب شما شود.

AboutAlma Shirkhan
قدرت تخیل بالا و علاقه شدید به نوشتن! دو عامل اصلی که باعث شد شروع به وبلاگ نویسی کنم. حالا شانس این رو دارم که تو هوروش تولید محتوا کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *