درباره هوروش
درباره ما

شرکت هوروش پارس توسط گروهی جوان باتجربه، متعهد و خلاق در دی ماه ۱۳۹۶ شکل گرفت. نگرش و هدف موسسین شرکت ایجاد روش های نوین خدمات رسانه ای و دیجیتال متفاوت نسبت به دیگر همکاران خود بوده است.

متخصصین و مدیران هوروش همواره سعی در گسترش سطح کیفیت و توان فنی و حرفه ای خود داشته اند و امروز با تجربه سالیان گذشته در عرصه فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ با انرژی هر چه بیشتر درحال تلاش است تا با ارائه خدمات نوین در تمامی شاخه فعالیتی خود برای صاحبان مشاغل و صنایع رضایتمندی ایجاد کند.

تلاش ما در راستای ارائه خدمات با مناسب ترین قیمت و در عین حال بهترین کیفیت است تا شما را در معرفی هر چه بهتر کسب و کارتان و همچنین بالاتر بردن آمارهای فروش و ارتقا برند شما یاری رسانیم.

هوروش پارس به کسب و کارها کمک می کند تا بتوانند استراتژی های بازاریابی آنلاین درست و موفق داشته باشند و در بازار آنلاین برنده واقعی باشند. استراتژی های بازاریابی که به شما مشتریان بیشتری را عرضه می کنند، درآمد شما را بیشتر و آینده کسب و کار شما را تضمین می کنند.

نوین پردازش هوروش پارس ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، طراحی سایت و سئو، ساخت نرم افزار و اپلیکیشن

نوین پردازش هوروش پارس: خدمات دیجیتال مارکتینگ، برندینگ، طراحی سایت و سئو، ساخت نرم افزار و اپلیکیشن

داستان هوروش

ما تیمی جوان، فعال و با دانش به روز هستیم. به توانایی های خود ایمان داریم و به مشتریانمان بسیار اهمیت می‌دهیم، هدف مان کسب رضایت آن ها است. عاشق آن هستیم که خدمات و کارهایمان را بی‌نقص و با بهترین کیفیت انجام دهیم. 

دی ماه 1396

تولد هوروش پارس
در دی ماه سال نود و شش پس از ادغام چند شرکت با یکدیگر، شرکت نوین پردازش هوروش پارس متولد شود. هوروش پارس را گروهی جوان باتجربه، متعهد و خلاق تاسیس کردند.

اردیبهشت ماه 1397

شروع کار واحد تبلیغات و تولید محتوی
شرکت هوروش با رویکرد استراتژیک و به صورت تخصصی وارد عرصه ی تولید محتوی و بازاریابی دیجیتالی شد.

خرداد ماه 1397

شروع به کار واحد طراحی سایت، سئو
تیم طراحی سایت و سئو هوروش با تجربه به روز متخصصان خود در زمینه طراحی سایت، تاکنون مجری پروژه های طراحی وب سایت های بزرگ و کوچک بسیاری بوده است. هوروش همواره سعی بر این دارد تا برای هر مشتری با توجه به فعالیت و نیازهای وی یک طراحی سایت خاص و منحصربه فرد ارائه داشته باشد.

تیر ماه 1397

شروع به کار واحد برنامه نویسی
نوشتن و طراحی اولین برنامه شرکت.

دی ماه 1397

شکل گیری تیم طراحی بازی
با ادغام یک شرکت تولید بازی، تولید و بازاریابی بازی شخصیت اول در هوروش ادامه یافت.